Темное дерево

Замовити віджим олії FRESH

та протеїну по телефону

Кунжуту
hemp-2258608_1920.jpg

Конопляна клітковина є надзвичайно корисним харчовим продуктом. У складі конопляного насіння присутні 20 амінокислот, 9 з яких вважаються незамінними.
Лідируючі позиції в білковому складі конопляного насіння займають наступні амінокислоти: глутамінова амінокислота (5,31%), аргінін (3,35%), аспарагінова кислота (2,97%), серин (1,6%) валін (1,42% ), гліцин (1,2%), фенілаланін (1,14%), лізин (0,9%). Варто також відзначити, що конопляна клітковина має високу біологічну харчовою цінністю і не містить в своєму складі білок глютен. Вітамінний склад конопляної клітковини досить різноманітний: насіння конопель містять каротиноїди (попередники вітаміну А), вітаміни Е, С, D і К, вітаміни групи B (B1, B2, B3, B4 (холін), B5, B6, B8 (інозитол), B7 (біотин), B9 і B12.
 

КОНОПЛЯНА КЛІТКОВИНА

конопляная-клетчатка.jpg
Корисні властивості конопляної клітковини: 
1. Покращує процес травлення. 
2. Сприяє детоксикації і нормалізації мікрофлори кишечника.  
3. Виявляє м'які попускають властивості. 
4. Нормалізує гормональний баланс у жінок. 
5. Володіє протипаразитарними властивостями. 
Тыквы

ГАРБУЗОВА КЛІТКОВИНА

Гарбузова клітковина є дієтичним натуральним продуктом харчування, здатним позитивно впливати на стан організму, оберігаючи і захищаючи його від виникнення або розвитку різних захворювань серця, печінки, шлунка і кишечника. Багатий склад і широкий спектр корисних властивостей зробили її важливою складовою здорового збалансованого раціону. Даний продукт насичує організм такими амінокислотами як гліцин, глутамін, аргінін, фениланин і ваніль, а також білком, ефірними маслами, вітамінами групи В, А, С, Е, Р, Т, К і різними макро-мікроелементами (марганцем, залізом, калієм , кальцієм і т.д.).
Клітковина насіння гарбуза містить велику кількість цинку, який в свою чергу позитивно впливає на зміцнення підшлункової залози і печінки, має загоює і вельми корисний для тих, хто страждає від діабету.
властивості:
• виводить токсичні речовини з організму;
• покращує роботу печінки і шлунково-кишкового тракту;
• знижує рівень холестерину в крові;
• нормалізує жировий обмін;
• запобігає інфаркти та інсульти;
• допомагає в боротьбі з вірусами;
• має протівопаразітное ефект.

 

тыквенная-клетчатка.jpg
gretskij_orekh_skorlupa_orekhi_107704_16

КЛІТКОВИНА

ВОЛОСЬКОГО ГОРІХА

З мінеральних речовин клітковина горіха містить магній, мідь, калій, кальцій, залізо, солі кобальту, фосфору і сірки. Також вона багата корисними поживними мікроелементами, необхідними для правильного функціонування організму, особливо йодом і цинком. Присутні вітаміни А, D, K, C, P, PP, вітаміни групи B, E, каротиноїди, токофероли, антиоксиданти.
Рослинна клітковина горіха нормалізує вміст холестерину і цукру в крові, покращує роботу серця і печінки, зміцнює імунітет, налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту, виводить з організму шлаки і токсини, сприяє схудненню.

клетчатка-ореха.jpg
gretskij_orekh_skorlupa_orekhi_107704_16

КУНЖУТНА КЛІТКОВИНА

Кунжутна клітковина - унікальний незамінний продукт. Це щоденна їжа і корисний замінник хліба, тому що в клітковині відсутні дріжджі і біле борошно. Клітковину можна і корисно додавати до складу будь-яких страв.
Сприяє більш повноцінному засвоєнню їжі і нормалізує мікрофлору кишечника
завдяки наявності пектинів відбувається процес захисту слизової від патогенної і гнильної мікрофлори.
М'яко усуває синдром похмілля
нормалізує баланс корисної мікрофлори
активізує перистальтику кишечника і, в кінцевому рахунку, сприяє очищенню організму від шлаків, токсинів і солей важких металів
сприяє усуненню такого вкрай неприємного явища, як запори

кунжутная-клетчатка.jpg