Темное дерево

Замовити віджим олії FRESH

та протеїну по телефону

Кунжуту
hemp-2258608_1920.jpg

Шрот - продукт, одержуваний після віджиму олії на пресі. Продукт з великим вмістом білка.


Шрот насіння конопель - це знежирений, багатий клітковиною цінний дієтичний продукт харчування і профілактики роботи всього організму. У ньому криється джерело корисних елементів: каротиноїди, фітин, а також вітаміни Е, С, D і К, вітаміни групи В: B1, B2, B3, B4, B5, B6, B8, B7, B9 і B12.


З конопляного шроту виробляють лікувальний препарат фітин, що містить значну кількість солей фосфору. Фітин призначають при серйозних захворюваннях нервової системи, при неврастенії, недокрів'ї, виснаженні, рахіті, розм'якшенні кісток, діатезі і інших хворобах.

КОНОПЛЯНИЙ ШРОТ

конопляный-шрот.jpg
Рекомендації до вживання: використовується в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело клітковини, білка, ненасичених жирних кислот, мінеральних речовин; для забезпечення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів травлення, серцево-судинної системи, як елемент дієтотерапії при ожирінні, при дії несприятливих екологічних і виробничих умов.
Тыквы

ГАРБУЗОВИЙ ШРОТ

Для насичення організму харчовими волокнами рекомендується шрот з насіння гарбуза.

• Шрот з насіння гарбуза - це біологічно активна добавка (БАД) у вигляді порошку сіро-жовтого кольору, практично без запаху, отриманий після екстракції олії з очищених від лушпиння насіння гарбуза.

• У насінні гарбуза містяться такі рідкісні вітаміни, як К і D, а також А, Е, С, В12, фолієва кислота, аргітін, глутамінова і лінолева кислота, каротиноїди, пектини, білок, ефірну олію і безліч мікроелементів, серед яких особливе місце займає цинк.

• Але особливо корисні насіння гарбуза для чоловічого здоров'я. Мікроелемент цинк необхідний всім - і чоловікам, і жінкам, однак, щоб бути здоровими, представникам сильної статі його потрібно в 6-8 разів більше протягом усього життя.
шрот-тыквы.jpg
gretskij_orekh_skorlupa_orekhi_107704_16

У шроті волоського горіха багато корисних речовин:
мінералів (каротин, хінони);
мікроелементів (калій, магній, кальцій, залізо, марганець, цинк);
лецитину, який наш організм сам мало виробляє;
вітамінів (А, В1, В2, В3, В12, С, К, Е, РР);
поліненасичених і мононенасичених жирних кислот (Омега-3 і Омега-6);
до 35% масла волоського горіха.


У меншому розмірі присутні: мідь, хром, фтор, нікель, йод, кобальт. Потрібно не забувати, що в шроті велика кількість білка, ось приблизна харчова та енергетична цінність на 100 грамів: 279 калорій / 40 г білка / 10 г жирів / 5 г вуглеводів.

Шрот волоського горіха - це корисний продукт харчування, так як крім поживних компонентів, в ньому багато баластних речовин з клітковиною. А велика кількість в меню клітковини забезпечує сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори в організмі. Регулярне вживання гарантує профілактичний ефект для метаболізму, роботи печінки, серця. Його призначають дітям, що відстають у фізичному розвитку від однолітків, рекомендуючи готувати з подрібненого знежиреного горіха каші на молоці, супи-пюре, омлети.

ГОРІХОВИЙ ШРОТ

шрот-грецкого-ореха.jpg
be29b27045ab708b165bda50611d3c4b.jpg

Замінні і незамінні амінокислоти (гістидин, триптофан, аргінін, метіонін, валін, ізолейцин, лейцин, лізин, треонін, фениланин, аспарагінова і глутамінова кислоти, аланін, гліцин, серин, тирозин, цистеїн та ін.), Клітковина, полі- і мононенасичені жирні кислоти (лінолева, олеїнова, альфа-ліноленова та ін.), вітаміни (вітамін Е, каротиноїди (попередники вітаміну А), вітамін T, вітаміни групи B (B1, B2, B3, B5, B6, B9), різні макро-

і мікроелементи (кальцій, цинк, залізо, фосфор, магній, натрій, калій, марганець, мідь, селен та ін.), фенольні антиоксиданти (сезамол, сезамінол), антиоксиданти-лігнано (сезамін і сезамолін), вуглеводи, пектини, органічні кислоти , фітостероли (в т.ч. бета-сістостерін).


КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ:
- покращує травлення і перистальтику кишечника;
- корисний при частих і хронічних запорах, гастриті і виразці шлунка, дванадцятипалої кишки, коліті, захворюваннях печінки і підшлункової залози;
- корисно вживати для профілактики і комплексного лікування гельмінтозів;
- забезпечує живлення серцевого м'яза;
- сприяє зниженню рівня холестерину в крові і мають судинорозширювальну дію;
- зміцнює стінки кровоносних судин;
- сприяє нормалізації гормонального балансу в організмі жінки;

КУНЖУТНИЙ ШРОТ

шрот-кунжута.jpg