Темное дерево

Замовити віджим олії FRESH

та протеїну по телефону

Абрикоси
Арахіса
Соняшника
Обліпихи
Льону
 
hemp-2258608_1920.jpg

Одне з найбільш корисних якостей конопляного масла - це вміст жирних поліненасичених кислот Омега-9, Омега-6 і Омега-3. Ці кислоти необхідні при серцево-судинних захворюваннях, хворобах нервової системи, а також ожирінні. Крім того, це масло необхідно всім без винятку для профілактики цих хвороб, а для веганів - це відмінна можливість заповнити запаси необхідних речовин, які не надходять в організм в зв'язку з відсутністю в харчуванні тваринних білків і жирів.

СКЛАД

Конопляна олія містить максимальну кількість ненасичених жирних кислот, в порівнянні з іншими відомими маслами. Збалансоване їх зміст є найбільш цінною якістю олії. Також в олії містяться вітаміни А, В1, В2, В6, E, K, D, мікроелементи - мінерали цинку, Кальцію, Заліза, Магнію, Марганця, Фосфору, Калію і Сірки, Смола, Холін, Сахара, Едестін, Сапоніни і амінокислоти.

ціна: від 100 грн за пляшку

FRESH ОЛІЯ З КОНОПЛЯНОГО НАСІННЯ

конопля2.jpg

Склад жирних кислот

Пальмітинова 6%
Стеаринова 3%
Олеїнова 12%
Лінолева 56%
Альфа-ліноленова 16%
Гамма-ліноленова 3,00%

склад токоферолов
γ-токоферол г - 63 мг / 100 г
α-токоферол - 13 мг / 100 г
δ-токоферол - 10 мг / 100 г
β-токоферол - 3 мг / 100 г

 
Тыквы

ціна: від 100 грн за пляшку

тыквенное2.jpg

Гарбузова олія отримують з насіння гарбуза методом холодного пресування. Хімічний склад продукту: тригліцериди, ефірні масла, фосфоліпіди, токофероли, каротиноїди, пектини, стерини, вітаміни А, Е і F, селен. Масло багате білком, поліненасиченими жирними кислотами, цинком. Особливе значення має наявність рутина, який організм людини самостійно не синтезує, і нікотинової кислоти

Олія насіння гарбуза містить вітаміни А, В1, В2, В6, С, Е, К, Р, РР, фосфоліпіди, каротиноїди, токофероли, флавоноїди, а також залізо, магній, цинк, селен, калій, кальцій та інші корисні елементи. Головне достоїнство гарбузової олії - наявність у складі поліненасичених жирних кислот: вітаміну F, Омега-3 і Омега-6 жирних кислот.

FRESH ОЛІЯ З ГАРБУЗОВОГО НАСІННЯ

 
gretskij_orekh_skorlupa_orekhi_107704_16

Масло волоського горіха містять рослинного жиру (до 60-76%), білкові речовини (до 21%), вуглеводи (до 7%), провітамін А, вітаміни К і Р, амінокислоти (аспарагін, цистин, глутамін, серин, гістидин, валін , фенілаланін). Жирне масло складається з гліцеридів лінолевої, олеїнової, стеаринової, пальмітинової і ліноленової кислот.

FRESH ОЛІЯ 

ВОЛОСЬКОГО ГОРІХА

ціна: від 100 грн за пляшку

орех1.jpg